SunCity CrossFit – vienintelis CrossFit sporto klubas Šiauliuose, kuriame siekiama suburti draugiškų, motyvuotų, nuolat tobulėjančių bei siekiančių geriausių rezultatų narių bendruomenę.

CrossFit pradmenys

Treniruočių programa, skirta naujiems sporto klubo nariams. CrossFit pradmenų kursas trunka dvi savaites - šešias vienos valandos trukmės treniruotes. Šios programos metu susipažinsite su CrossFit pagrindais, išmoksite tinkamai apšilti, taisyklingai bei techniškai atlikti pratimus, išvengti traumų ir sukauptų žinių pagalba galėsite nuolat tobulėti sportuodami CrossFit WOD treniruotėse.

CrossFit WOD 

Dienos treniruotė, kurios programa kiekvieną dieną skirtinga. 
Šios treniruotės tikslas - gerinti Jūsų bendrą savijautą, didinti jėgą ir ištvermę. CrossFit treniruotėse derinami gimnastikos, sunkiosios atletikos, bėgimo, irklavimo ir kitų sporto šakų elementai. Užsiėmimus veda sertifikuotas CrossFit treneris, treniruočių metu taikantis metodikas, atsižvelgiant į sportuojančiojo galimybes. Dėl to, treniruotėse laukiami visi - įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms.

Movement

Unikalios judėjimo treniruotės, paremtos kūno svorio pratimais ir funkciniais judesiais siekiant įgyti jėgos, ištvermės, balansavimo įgūdžių, lankstumo bei mobilumo. 

Užsiėmimų įvairovė padės įdomiai ir visapusiškai tobulinti kūną bei pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Weightlifting 

Sunkioji atletika yra sporto šaka, kuri į olimpines žaidynes įtraukta beveik nuo pat jų rengimo pradžios. Treniruočių metu atliekami pratimai apima pagrindines raumenų grupes: pečių juostos, nugaros, liemens, klubų ir kojų. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukščiausio lygio sunkiosios atletikos treniruotes, kurias veda Lietuvoje nusipelnęs treneris, Europos rekordininkas, Pasaulio ir Europos veteranų čempionas.

Yoga Light

Puiki vieta pradėti savo jogos kelionę! Šiek tiek lėtesnio tempo jogos užsiėmimai, skirti pradedantiesiems ir visiems norintiems koncentruotis į teisingą pozų atlikimą bei kvėpavimą.

Mobility

Mobilumas - tai gebėjimas laisvai judėti nesukeliant streso savo kūnui. Svarbu išlikti mobiliam ir gebėti atlikti elastingus judesius bet kokiame amžiuje. Mobilumo treniruotės pagerins sąnarių bei raumenų paslankumą ir padės geriau pažinti savo kūną.

Yoga Space

Vidutinio intensyvumo, gilesnė jogos praktika, kurioje derinamos fizinės pozos, kvėpavimas ir meditacija. Užsiėmimuose dėmesys vienodai paskirstytas kūnui, mintims ir sielai – ideali erdvė vakaro jogai.

Mitybos konsultacijos

Mūsų klube galite konsultuotis bei susibalansuoti mitybą pagal gyvenimo būdą bei aktyvumą. Atsižvelgdami į kliento poreikius suteikiame nuolatinę priežiūrą visais mitybos klausimais, parenkame tinkamiausius maisto produktus, bei prideriname reikalingiausius maisto papildus pilnam medžiagų racionui užtikrinti.

SunCity HIIT

Ideali treniruotė turintiems mažai laiko sportui. Treniruotė su apšilimu trunka vos 30 minučių. HIIT (DIIT) arba didelio intensyvumo intervalinė treniruotė yra treniruočių metodas, kai per trumpą laiką yra derinama eilė intensyviai atliekamų pratimų su trumpais, kartais aktyviais poilsio intervalais. Šios treniruotės metu yra sukeliamas ir palaikomas aukštas širdies ritmas ir tokiu būtų sudeginama daugiau riebalų per trumpesnį laiką.


Individualios treniruotės

Individualios treniruotės su  treneriu norintiems daugiau dėmesio ar spacialios programos. Rašykite mums į -  labas@suncitycrossfit.lt

Grupiniai užsiėmimai kolektyvams

Norite sportuoti kartu su draugais ar kolegomis? Kreipkitės dėl specialių grupinių užsiėmimų būtent Jūsų kompanijai -  labas@suncitycrossfit.lt

CrossFit: Forging Elite Fitness

CrossFit Journal: The Performance-Based Lifestyle Resource

0
labas@suncitycrossfit.lt          Vilniaus g. 237, Šiauliai

Prisijunkit prie mūsų!

 .